100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €
Obchod /  Vankúše TECHNOGEL

Vankúše TECHNOGEL

Pozrite si našu širokú škálu tvarov a veľkostí a nájdite si svoj dokonalý vankúš – pre dobrý spánok a svieže ráno bez bolestí. Nakoniec urobte z napätia krku minulosť a položte hlavu na inovatívny Technogel®. Zažite neporovnateľný komfort termoregulačného gélu v kombinácii s pamäťovou penou v ergonomickom vankúšiku.

Technológie:

Inovatívna 3D prispôsobivosť

Vďaka rozsiahlej vývojovej práci sme prišli ku kombinácii Technogel® a pamäťovej peny, ktorá sa v troch rozmeroch prispôsobí kontúram vášho tela. Citlivé oblasti vrátane chrbtice a kĺbov sú odľahčené na tých správnych miestach, pričom sú správne podopreté.

Preukázaná účinnosť

Keď spíme, celé naše telo zažíva odpočinok a regeneráciu. Zdravý spánok môže zlepšiť pamäť, znížiť stres, zvýšiť kreativitu – a dokonca predĺžiť náš život. Klinické testy ukázali, že spánok na matracoch Technogel® predlžuje hlboký spánok a výrazne zlepšuje kontinuitu spánku. Výsledkom je zlepšenie celkovej pohody.

Bezkonkurenčná regulácia teploty

Technogel® sa môže pochváliť špeciálnymi tepelnými zdrojmi, ktoré vytvárajú príjemný kontakt s chladivým pocitom. Vďaka vysokej tepelnej vodivosti a kockovému dizajnu gél absorbuje a účinne odvádza prebytočné teplo.

Záleží nám na vašom zdraví

Preto je Technogel® biokompatibilný a certifikovaný v súlade s produktovou triedou 1 OEKO-TEX® STANDARD 100. Naše produkty neobsahujú žiadne škodlivé látky a zabezpečenie vysokej kvality materiálov, ktoré používame, je najvyššou prioritou, takže môžeme zaručiť naše výrobky sú bezpečné a majú dlhú životnosť. Týmto spôsobom môžete byť pokojní s vedomím, že aj vaši mladí snívatelia bezpečne spia.