100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Ponožkotopánky Skinners

Ľahká obuv pre život v pohybe

Minimalistický tvar obuvi Skinners spája pohodlie ponožiek s ochranou obuvi. Vďaka perforovanej stielke, polymérovej podrážke s dlhou životnosťou a funkčným vláknam je táto obuv navrhnutá tak, aby s vami držala krok pri každom dobrodružstve.

Sú Skinners ponožky alebo topánky?

Sú to vlastne ponožkové topánky. Spája sa v nich to najlepšie z oboch svetov do jedného šikovného celku - voľnosť, ktorú poskytujú ponožky, a ochranu, ktorú poskytujú bežné topánky. Jednoducho povedané, Skinners sú novým druhom obuvi.

Skinners vyzerajú krehko. Nebudú po čase zničené?

Nie, Skinners boli navrhnuté tak, aby vydržali a boli odolné. Materiál, z ktorého je podrážka vyrobená, je vysoko odolný voči oderu, dokonca sa podobá povrchu, na ktorom pristávajú lode. Pletenina je bezšvová a neobsahuje žiadne lepidlá ani nič iné, čo by mohlo spôsobiť jej rozpad. Jednoducho povedané, nie je tu nič, čo by sa mohlo rozpadnúť. Môžete ich nosiť, koľko len chcete.

Mám nosiť Skinners s ponožkami alebo bez nich?

Na dosiahnutie maximálneho pohodlia a tiež na zabezpečenie dlhšie trvajúceho pocitu sviežosti odporúčame kombinovať Skinners s tenkými bavlnenými ponožkami. V závislosti od vašich preferencií sú však možné oba spôsoby nosenia Skinners, takže si môžete vybrať ten, ktorý vám vyhovuje viac.