100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Online cviky pre začiatočníkov

Online tréning je séria jedinečných videí, vďaka ktorým sa SM Systém môžete naučiť v pohodlí Vášho domova. Žiadne fitness centrá, žiadne otváracie hodiny, žiadne termíny s trénerom. Len Vaše pohodlie presne vtedy, kedy to vyhovuje Vám. Videá sú spracované tak, aby ste sa cítili ako na tréningu so skúseným trénerom. Všetky cviky sú dôkladne vysvetlené, odprezentované a zaznamenané z viacerých uhlov.

Videá je možné sledovať formou ONLINE. Po ich zakúpení sa prihlásite na stránke smsystem.sk a môžete ich kedykoľvek a kdekoľvek sledovať.

Videá sa skladajú z týchto častí: Dýchanie (ukážka cviku spolu popisom kedy je nádych a výdych), Popis (ukážka cviku spolu s popisom správneho prevedenia), Vysvetlenie (ukážka cviku spolu s vysvetlením správneho prevedenia). Pri náročnejších cvikoch sú zobrazené aj časté chyby.

Videá nie je možné stiahnuť do počítača a nie je možné ich zakúpiť na žiadnom nosiči (CD ani DVD). Je možné ich prehrať na smartphone, počítači aj tablete. K ich prehrávaniu je potrebné pripojenie na internet. Platnosť videí začína plynúť po ich zaplatení.

Ak si spolu s videami objednáte aj iný tovar, ten Vám bude zaslaný.