100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Ceny a spôsoby doručenia

Až 95 percent objednávok, ktoré sú vytvorené do 12-tej hodiny v pracovný deň, odosielame v ten deň a bývajú doručené nasledujúci pracovný deň. Ak by mala byť doba odoslania dlhšia ako 2 pracovné dni, spojíme sa s vami a pokúsime sa nájsť riešenie, ktoré vám bude vyhovovať. Presný termín doručenia zásielky negarantujeme. Cez víkendy a sviatky tovar nedoručujeme.

U nás si môžete vybrať z týchto spôsobov doručenia Vašej objednávky:

Kuriér- kuriér vám zásielku doručí priamo na Vami zvolenú adresu zvyčajne do jedného pracovného dňa od odoslania tovaru z nášho skladu. Kuriér tovar doručí po prvé dvere do bytovky/domu.

Zásielkovňa (Packeta)- zásielku si môžete vyzdvihnúť na jednom z vyše 700 výdajných miest na celom slovensku. Zásielka býva zvyčajne doručená nasledovný pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. V deň doručenia Vám príde sms správa a mail, v ktorej budú všetky potrebné informácie o prevzatí zásielky (adresa a otváracia doba prevádzky, kde vás zásielka čaká a kód na prevzatie zásielky). Výdajné miesta nájdete tu: https://www.zasielkovna.sk/pobocky

Upozornenie: Ak si zvolíte Packetu, vaša zásielka môže byť z dôvodu preplnenia výdajného miesta, alebo z dôvodu prekročenia veľkosti zásielky vhodnej do Zboxu presmerovaná na iné, najbližšie možné odberné miesto.

Osobný odber- momentálne nie je možný.

Cena doručenia záleží od celkovej sumy Vami objednaného tovaru:

Celková cena tovaruKuriérZásielkovňa
do 18,99 €3,80 €2,80 €
od 19,00 € do 39,99 €3,00 €1,70 €
od 40,00 € do 79,99 €2,60 €1,50 €
od 80,00 € a viaczadarmozadarmo

Hore uvedené ceny za dopravu sú platné len pri doprave v rámci Slovenskej republiky. Pre nákup v Českej republike navštívte www.zadabezbolesti.eu. Ak máte záujem o zaslanie tovaru do zahraničia, napíšte na info@smsystem.sk adresu doručenia a my Vám pošleme cenu poštovného.