100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Individuálne kurzy

Každý človek sa učí inak a reaguje na podnety rozdielne. Individuálny kurz SM Systému je určený pre ľudí, ktorí uprednostňujú osobnejší prístup, potrebujú viac času pre sústredenie resp. majú radi súkromie.

Prvý tréning:

Prvý tréning u mňa trvá vždy hodinu. Na začiatku si spolu sadneme a preberieme, čo vás ku mne privádza a budeme spolu hľadať riešenie, ktoré bude pre vás ideálne. Je pre mne dôležité, aby som čo najlepšie porozumel vášmu problému a navrhol vám riešenia, ktoré budú čo možno najefektívnejšie. Na prvom tréningu sa zvyčajne 20 minút rozprávame a 40 minút cvičíme, ale je to individuálne.

Ostatné tréningy:

Taktiež je možné absolvovať špeciálne upravený tréning pre dvojice – napr. manželský pár, dve kamarátky alebo rodič s dieťaťom. Platia rovnaké výhody klasického individuálneho tréningu.

S kým budete cvičiť?

Volám sa Michal Tomulec, som fyzioterapeut a kondičný tréner, SM Systému sa venujem od roku 2008, všetky informácie o SM systéme som získal na kurzoch v centre MUDr. Smíška v Prahe a neskôr počas individuálnych stretnutí s MUDr. Smíškom.

Ceny:

Individuálny tréning si môžete objednať telefonicky – 0903 443 083, tréningy prebiehajú výhradne Piešťanoch, na Nálepkovej 30.