100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Skupinové kurzy

Vzhľadom k predpovediam na jeseň 2021 odporúčam neodkladať účasť na školení na neskôr, pretože sa môže stať, že skupinové školenia nebudú môcť byť uskutočňované. Všetkým prajem pevné zdravie, Michal

Skupinové školenia SM Systému vediem od roku 2011. Vyskúšal som rôzne spôsoby výučby. Najlepšiu spätnú väzbu som mal od klientov, ktorých som učil kratší čas v menšej skupine – maximálne 5 osôb. Získali z kurzu maximálnu hodnotu – konzultačný čas, prevedenie cvikov, upozornenie na chyby a možnosť opýtať sa špecifické otázky. Preto som sa rozhodol, že budem viesť školenia v skupine s maximálne 5 klientmi.

Skupinové školenia sú určené pre jednotlivcov, ktorým vyhovuje cvičiť v skupine, ale aj pre všetky menšie kolektívy.

Fyzioterapeut Michal Tomulec získava najnovšie informácie priamo od autora SM systému, MUDr. Smíška, počas individuálnych stretnutí.

Ako prebieha skupinový kurz SM Systému?

V jeden deň sú 2 samostatné skupinové školenia. Prvé začína o 9:00 a končí o cca 13:00. Druhé začína o 13:00 a končí o cca 17:00. V úvode sú vysvetlené princípy SM Systému. Následne sa začne samotná výučba cvikov. Každý cvik Vám tréner niekoľkokrát ukáže a následne ho cvičíte s ním. Tréner prechádza medzi cvičencami a opravuje rozsah pohybov a upozorňuje na prípadné chyby. Po každých troch naučených cvikoch je malá relaxačná pauza. Po pauze sa cviky zopakujú a vyučujú sa ďalšie. Na záver kurzu sa všetky cviky zopakujú. Každý absolvent kurzu získa certifikát o účasti na kurze. Celé školenia sa odohráva v príjemnom rodinnom prostredí, k dispozícii je občerstvenie.

Na skupinové školenie je potrebné sa vopred prihlásiť, počet miest je limitovaný.

Dátum Miesto Cena
03.10.2021 Piešťany 59,00 €

Cena – 59 € / osoba

Skupinový tréning si môžete objednať pomocou kontaktného formuláru. Potvrdenie o prijatí do kurzu Vám príde do troch pracovných dní, ak by Vám email neprišiel, prosím kontaktujte ma na 0903 443 083.

Meno a priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Termín školenia *
 
  Správa bola úspešne odoslaná Nastala chyba, skúste to neskôr prosím


Spokojní klienti po absolvovaní kurzu