100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Pre firmy

Zdraví zamestnanci

Každá dobrá firma dbá o zdravie zamestnancov a ich pracovné podmienky. Váži si ľudí, ktorí prinášajú pracovné výkony a plnia firemný plán. Ste vrcholový manažér, pracovník v kancelárii alebo vykonávate manuálnu prácu? Jeden cieľ však máte rovnaký – udržať si zdravie aby ste mohli v práci naďalej plnohodnotne pokračovať.

Ako firma môžete urobiť aj krok navyše – poskytnúť zamestnancom benefit vo forme SM Systému. Jestvuje viac možností ako skĺbiť rušný firemný život a unikátne cvičenie SM Systému zamerané na zdravý pohybový aparát. Štyri praktické prípadové štúdie Vám pomôžu pochopiť víziu SM Systému pre Vašu firmu.

Prípadová štúdia I.

Veľmi obľúbenou formou zamestnaneckých benefitov je kúpa rôznych pomôcok a vybavenia pre zlepšenie práce a podmienok pracoviska. Aj v tejto oblasti ponúka SM Systém výbornú možnosť starostlivosti o zamestnancov.

Princíp spočíva v možnosti obstarať online videá SM Systému pre zamestnancov firmy a určiť príspevok na kúpu cvičebných pomôcok SM Systému.

Dosiahnutý efekt spočíva v možnosti ponúknuť brilantný program pre zdravie zamestnancov firmy a výchove k zdravému životnému štýlu. Predplatné online videí zaručuje ich aktuálnosť a okamžitý prístup. Podporuje to kolektív lebo dve kamarátky alebo partia piatich ľudí si môže program vyskúšať za relatívne nízku investíciu – kúpia si len cvičebné pomôcky, online videá zabezpečí firma. Veľkou výhodou je, že zamestnanci vykonávajú cviky v pohodlí domova, čím nie je narušený pracovný výkon. Unikátnosť PR prezentácie pre firmu je znateľná.

Prípadová štúdia II.

Vaša zamestnankyňa trpí problémom s chrbticou a už niekoľkokrát absolvovala štandardné fyzioterapie. Žiaľ, úspech bol len krátkodobý a problém pretrváva. Ako firma sa spoliehate na vedomosti a zručnosti zamestnankyne, avšak nemôžete si dovoliť jej časté absencie zo zdravotných dôvodov. Zamestnankyňa si plne uvedomuje, že nemá záujem vytvárať problémy a spomaľovať prácu firmy; na druhej strane, nemôže sama ovplyvniť zdravie a vyliečiť sa.

Firma môže zamestnankyňu vyhodiť a zamestnať iného človeka. Tento proces je v dnešnej dobe finančne nákladný – nájsť kandidáta, prax, zaučenie, očakávanie a integrácia do kolektívu. Zamestnankyňa tiež nechce stratiť zamestnanie.

Riešením – ekonomicky veľmi výhodným – je SM Systém resp. individuálny kurz pre zamestnankyňu, počas ktorého spozná princípy cvičenia SM Systému a za relatívne krátku dobu môže pocítiť markantné zlepšenie zdravotného stavu pohybového ústrojenstva.

Prípadová štúdia III.

V dnešnej dobe sa každý obchodník snaží získať firemného zákazníka pre svoje produkty. Marketéri sa predbiehajú s reklamnými materiálmi v snahe získať korporátnu klientelu. Podporuje sa charitatívna činnosť v rámci Social Responsibility programov. Následne ešte existujú stovky iných aktivít, v ktorých vystupuje firma a kontraktor.

Prípadová štúdia IV.

Manažér stredne veľkej firmy zamestnáva dvoch analytikov a sekretárku. Jedná sa o sedavé zamestnania, hodiny a hodiny pri pracovnom stole. Firma má dlhodobý cieľ a záujem udržať si pracovníkov. Okrem finančného ohodnotenia a iných zamestnaneckých benefitov dostanú zamestnanci poukaz absolvovať program Zdravý chrbát pod vedením Michala Tomulca.

Zamestnanec na jednej strane spozná SM Systém a jeho výborné účinky pre pohybový aparát – lieči sa nielen chrbtica, ale aj zlepšuje psychické pohodlie pracovníka. Na strane druhej si firma získava sympatie vedenia firmy keďže podobné unikátne zamestnanecké benefity nikto neposkytuje – zamestnanec sa stáva lojálnejším.

Ako je na tom Vaša firma?

Počuli ste už o firme, ktorá pozvala špecialistu na srdcové ochorenia s cieľom ponúknuť zamestnancom prvotriedne informácie o prevencii v srdcovo-cievnych ochoreniach? Alebo experta na obezitu a zdravú výživu aby mohol vysvetliť zamestnancom najnovšie trendy v otázkach stravovania a zdravého pohybu? Môžete sa stať jednou z mála firiem na Slovensku, ktorá pozvala SM Systém v osobe Michala Tomulca, ktorý by vo svojej prezentácii nielen uviedol informácie o komplexnom cvičebnom systéme pre pohybový aparát, predviedol cvičenia, ale aj odpovedal zamestnancom na otázky týkajúce sa zdravého pohybu resp. problémov s chrbticou.

Pre získanie viac informácii vyplňte prosím nasledujúci formulár:

Názov firmy *
Meno a priezvisko *
Telefón *
E-mail *
 
  Správa bola odoslaná, do 3 pracovných dní potvrdím vaše prihlásenie. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím