100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Skupinové kurzy

Skupinové školenia SM Systému vediem od roku 2011. Vyskúšal som rôzne spôsoby výučby. Najlepšiu spätnú väzbu som mal od klientov, ktorých som učil kratší čas v menšej skupine – maximálne 6 osôb. Získali z kurzu maximálnu hodnotu – konzultačný čas, prevedenie cvikov, upozornenie na chyby a možnosť opýtať sa špecifické otázky. Preto som sa rozhodol, že budem viesť školenia v skupine s maximálne 6 klientmi.

Skupinové školenia sú určené pre jednotlivcov, ktorým vyhovuje cvičiť v skupine, ale aj pre všetky menšie kolektívy.

Výsledky, ktoré je možné dosiahnuť cvičením SM Systému si môžete prezrieť TU

Fyzioterapeut Michal Tomulec získava najnovšie informácie priamo od autora SM systému, MUDr. Smíška, počas individuálnych stretnutí. Viac o mne sa dozviete na Tomulec.com

Ako prebieha skupinový kurz SM Systému?

V jeden deň sú 2 samostatné skupinové školenia. Prvé začína o 9:00 a končí o cca 13:00. Druhé samostatné školenie začína o 13:00 a končí o cca 17:00.
V úvode sú vysvetlené princípy SM Systému. Následne sa začne samotná výučba cvikov. Každý cvik Vám tréner niekoľkokrát ukáže a následne ho cvičíte s ním. Tréner prechádza medzi cvičencami a upravuje rozsah pohybov a upozorňuje na prípadné chyby.
Po každých troch až štyroch naučených cvikoch je malá relaxačná pauza. Počas pauzy je možné si spracovať poznámky a skonzultovať nejasnosti.
Po pauze sa cviky zopakujú a vyučujú sa ďalšie. Na záver kurzu sa všetky cviky zopakujú. Každý absolvent kurzu získa certifikát o účasti na kurze. Celé školenia sa odohráva v príjemnom rodinnom prostredí, k dispozícii je občerstvenie.

Skúsenosti účastníkov z predchádzajúcich kurzov:

BONUS: v cene skupinového školenia je prístup ku online preventívnemu pohybovému programu v cene 29 eur na jeden mesiac úplne zdarma.

Na skupinové školenie je potrebné sa vopred prihlásiť, počet miest je limitovaný. Na školení sa naučíte cviky, ktoré môžete aplikovať celý život.

Dátum Miesto Cena
18.08.2024 Piešťany 69,00 €

Cena – 69 € / osoba

Skupinový tréning si môžete objednať pomocou kontaktného formuláru. Potvrdenie o prijatí do kurzu Vám príde do troch pracovných dní, ak by Vám email neprišiel, prosím kontaktujte ma na 0903 443 083.

Meno a priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Termín školenia *
 
  Správa bola odoslaná, do 3 pracovných dní potvrdím vaše prihlásenie. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím


Spokojní klienti po absolvovaní kurzu