100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Skupinové kurzy

Skupinové školenia SM Systému vediem od roku 2011. Vyskúšal som rôzne spôsoby výučby. Najlepšiu spätnú väzbu som mal od klientov, ktorých som učil kratší čas v menšej skupine – maximálne 5 osôb. Získali z kurzu maximálnu hodnotu – konzultačný čas, prevedenie cvikov, upozornenie na chyby a možnosť opýtať sa špecifické otázky. Preto som sa rozhodol, že budem viesť školenia v skupine s maximálne 5 klientmi.

Skupinové školenia sú určené pre jednotlivcov, ktorým vyhovuje cvičiť v skupine, ale aj pre všetky menšie kolektívy.

Fyzioterapeut Michal Tomulec získava najnovšie informácie priamo od autora SM systému, MUDr. Smíška, počas individuálnych stretnutí. Viac o mne sa dozviete na Tomulec.com

Ako prebieha skupinový kurz SM Systému?

V jeden deň sú 2 samostatné skupinové školenia. Prvé začína o 9:00 a končí o cca 13:00. Druhé začína o 13:00 a končí o cca 17:00. V úvode sú vysvetlené princípy SM Systému. Následne sa začne samotná výučba cvikov. Každý cvik Vám tréner niekoľkokrát ukáže a následne ho cvičíte s ním. Tréner prechádza medzi cvičencami a opravuje rozsah pohybov a upozorňuje na prípadné chyby. Po každých troch naučených cvikoch je malá relaxačná pauza. Po pauze sa cviky zopakujú a vyučujú sa ďalšie. Na záver kurzu sa všetky cviky zopakujú. Každý absolvent kurzu získa certifikát o účasti na kurze. Celé školenia sa odohráva v príjemnom rodinnom prostredí, k dispozícii je občerstvenie.

Skúsenosti účastníkov z predchádzajúcich kurzov:

BONUS: v cene skupinového školenia je prístup ku online preventívnemu pohybovému programu v cene 29 eur na jeden mesiac úplne zdarma.

Na skupinové školenie je potrebné sa vopred prihlásiť, počet miest je limitovaný.

Dátum Miesto Cena
11.12.2022 Piešťany 69,00 €

Cena – 69 € / osoba

Skupinový tréning si môžete objednať pomocou kontaktného formuláru. Potvrdenie o prijatí do kurzu Vám príde do troch pracovných dní, ak by Vám email neprišiel, prosím kontaktujte ma na 0903 443 083.

Meno a priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Termín školenia *
 
  Správa bola odoslaná, do 3 pracovných dní potvrdím vaše prihlásenie. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím


Spokojní klienti po absolvovaní kurzu