100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Skupinové kurzy

Skupinové školenia SM Systému vediem od roku 2011. Vyskúšal som rôzne spôsoby výučby. Najlepšiu spätnú väzbu som mal od klientov, ktorých som učil kratší čas v menšej skupine – maximálne 6 osôb. Získali z kurzu maximálnu hodnotu – konzultačný čas, prevedenie cvikov, upozornenie na chyby a možnosť opýtať sa špecifické otázky. Preto som sa rozhodol, že budem viesť školenia v skupine s maximálne 6 klientmi.

Skupinové školenia sú určené pre jednotlivcov, ktorým vyhovuje cvičiť v skupine, ale aj pre všetky menšie kolektívy.

Michal Tomulec získava najnovšie informácie priamo od autora SM systému, MUDr. Smíška, počas individuálnych stretnutí.

Ako prebieha skupinový kurz SM Systému?

V jeden deň sú 2 samostatné skupinové školenia. Prvé začína o 9:00 a končí o cca 13:00. Druhé začína o 13:00 a končí o cca 17:00. V úvode sú vysvetlené princípy SM Systému. Následne sa začne samotná výučba cvikov. Každý cvik Vám tréner niekoľkokrát ukáže a následne ho cvičíte s ním. Tréner prechádza medzi cvičencami a opravuje rozsah pohybov a upozorňuje na prípadné chyby. Po každých troch naučených cvikoch je malá relaxačná pauza. Po pauze sa cviky zopakujú a vyučujú sa ďalšie. Na záver kurzu sa všetky cviky zopakujú. Každý absolvent kurzu získa certifikát o účasti na kurze. Celé školenia sa odohráva v príjemnom rodinnom prostredí, k dispozícii je občerstvenie.

Na skupinové školenie je potrebné sa vopred prihlásiť, počet miest je limitovaný.

Dátum Miesto Cena
11.07.2021 Piešťany 59,00 €

Cena – 59 € / osoba

Skupinový tréning si môžete objednať pomocou kontaktného formuláru. Potvrdenie o prijatí do kurzu Vám príde do troch pracovných dní, ak by Vám email neprišiel, prosím kontaktujte nás na 0903 443 083.

Meno a priezvisko *
Telefón *
E-mail *
Termín školenia *
 
  Správa bola úspešne odoslaná Nastala chyba, skúste to neskôr prosím


Spokojní klienti po absolvovaní kurzu