100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

BLACKROLL® FASCIA GUN

149,00 € 135,00 s DPH
111,57 € bez DPH
Na objednávku, doprava zdarma

Zvyčajne odosielame do 3-5 pracovných dní.
viac info

15H výdrž batérie, super tichá a ľahká, 4 nadstavce a 4 stupne masáže

Efektívne zotavenie s vibračnou technológiou - doma alebo na cestách

Potrebujete relaxačnú masáž? Chceli by ste si pred tréningom alebo cvičením pripraviť svaly a predísť bolestiam? So 4 úrovňami masáže môže byť FASCIA GUN dokonalým nástrojom na pokrytie vašich požiadaviek, aby bolo vaše telo zdravé a fungovalo čo najlepšie. Uvoľnite svalové a tkanivové napätie, zvýšte krvný obeh, aktivujte a pripravte svoje svaly a nervový systém pred ich zaťažením a potom sa efektívne zotavte. 4 rôzne úrovne masáže v kombinácii so 4 nástavcami, ktoré sú súčasťou FASCIA GUN, vám poskytujú bezkonkurenčný rozsah použitia v oblasti aktivácie, regenerácie a relaxácie. FASCIA GUN má maximálnu rýchlosť 3 200 otáčok za minútu pre intenzívny masážny zážitok, ale jedinečne je možné rýchlosť znížiť aj na veľmi nízkych 1 200 otáčok za minútu, čo je rozhodujúce pre svalovú relaxáciu a regeneráciu.

Na základe vedeckých zistení, ktoré naznačujú lepšiu relaxáciu tkaniva a efekt regenerácie pri nižších frekvenciách vibrácií, sme zdôraznili zahrnutie nižších úrovní RPM, ako aj zabezpečenie intenzívneho účinku pri nastavení vysokých RPM. Doma, v telocvični alebo na cestách je ľahká a robustná hliníková pištoľ navrhnutá tak, aby ste si ju mohli vziať kamkoľvek.

Nízke frekvencie pre vysokú regeneráciu

S dvomi frekvenčnými úrovňami pod 30 Hz je FASCIA GUN ideálna na relaxáciu a regeneráciu vašich svalov. Tých pár kmitov za minútu vaše telo vníma ako relaxačných, pretože svaly reagujú ochranným napätím pri vyšších frekvenciách. Ak teda chcete pôsobiť hlbšie do tkanív, nižšia frekvencia dáva zmysel. Vyššie frekvencie pôsobia viac na posilnenie a aktiváciu vašich svalov.Súvisiace produkty