100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

BLACKROLL® Duoball 8

17,70 s DPH
14,63 € bez DPH
Na sklade, doprava už od 2.80 €

Už zajtra môžem byť u Vás.
viac info

Bodová masáž krku, chrbta a ramien

BLACKROLL® DUOBALL 08 je dokonalým doplnkom k penovému valcu BLACKROLL®. DUOBALL je obzvlášť dobrý na masáž rovnobežných línií svalov, napríklad vedľa hrudných a krčných stavcov. BLACKROLL® DUOBALL je k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach – 8 cm a 12 cm. Tieto dva produkty sú perfektné, keď sa používajú spolu. Napríklad 8 cm DUOBALL môžete použiť na bodovú masáž a 12 cm DUOBALL na väčšie plochy.

Fasciálna masáž krku

Pre mnohých ľudí sú svaly krku najčastejšie napäté. Práve tu sa nachádza aj veľa spúšťačov, ktoré môžu spôsobiť bolesti hlavy, migrény, závraty a poruchy videnia. Tieto horúce miesta, ktoré sú spôsobené stiahnutými fasciami a stuhnutými svalmi, sú často zodpovedné za symptómy bolesti. Bolesť v lakti či zápästí nie je v tomto smere ničím výnimočným. Keďže krčné svaly sú mimoriadne jemné a citlivé, potrebujete aj o niečo menšiu masážnu loptičku. Masážna loptička BLACKROLL® DUOBALL 08 je navrhnutá tak, aby vyhovovala vašim krčným svalom. Tu sa vyhýbajú aj kostné štruktúry krčnej chrbtice, aby masáž fascií nespôsobovala žiadnu bolesť. Pretože v tejto oblasti je veľa spúšťačov, môžete ich lepšie masírovať aj s menšou masážnou loptičkou od BLACKROLL®.

DUOBALL 08 & 12: Dokonalá kombinácia

Chrbtové a krčné svaly sú namáhané každý deň. Nielen pri sedení a státí – musia podávať najlepší výkon aj pri zdvíhaní a prenášaní. Niet sa teda čomu čudovať, že neustále spôsobujú problémy. Kombináciou DUO fascia loptičiek 08 a 12 od BLACKROLL® si môžete dopriať upokojujúcu masáž. S týmito masážnymi loptičkami môžete pracovať na paralelných svalových vláknach krčnej a hrudnej chrbtice a liečiť obzvlášť bolestivé spúšťače na reguláciu bolesti a zlepšenie pohyblivosti. Samoliečba s DUO fascia loptičkami od BLACKROLL® sa dá ľahko naučiť a môže sa vykonávať kdekoľvek. Opretím o stenu alebo položením na podlahu s masážnou loptičkou BLACKROLL® DUOBALL 08 môžete dokonale meniť tlak na fascie a svalové tkanivo.

Tréning fascií s masážnou loptou DUO 08

DUOBALL 08 by BLACKROLL® bol špeciálne vyvinutý pre mobilizáciu a regeneráciu paralelných svalových vlákien. Cvičením nielen zlepšíte prekrvenie a ohybnosť svalov – dokážete aj cielene uvoľniť napätie a spúšťače. Pomocou pomalých a rovnomerných pohybov loptičku sondujete do celého chrbtového svalstva. Fasciálnu loptu môžete použiť aj na ošetrenie ramien, Achillových šliach, holení, lýtok, hornej a dolnej časti rúk. Tréning fascií je oveľa viac ako jednoduchá masáž. Samoliečba s DUOBALL 08 od BLACKROLL® je porovnateľná s intenzívnou športovou masážou, ktorá sa zameriava na povrchové aj hlbšie svaly. Tréning fascií nie je v žiadnom prípade statický. Pohybom môžete dokonca zvýšiť efekt regenerácie. Cvičenia sa vykonávajú buď pri stene alebo na podlahe. Pomocou rúk a nôh môžete znížiť alebo zvýšiť tlak na masírované tkanivo. Keď nájdete spúšťač, mali by ste masírovať tento bod bolesti o niečo dlhšie. V kombinácii s masážnou loptičkou DUOBALL 12 budú potom vaše svaly uvoľnené a nádherne mäkké.

  • Ešte účinnejšia masáž udržiavaním vzdialenosti medzi loptičkami.
  • Ideálne na ošetrenie paralelných svalov.
  • Ideálne na krk a chrbát, pretože medzera je šetrná ku kostným štruktúram.
  • na masáž ramien, rúk a nôh.


Súvisiace produkty