100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Pro Fysio vankúš - čerešňové kôstky

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 17,55


Prírodné nahrievacie vankúšiky radu Pro Fysio sú určené pre masérov a odborníkmi z oblasti rehabilitácie a fyzioterapie, ktorí ich môžu zaradiť do svojich služieb ako prostriedok termálne terapia čiže liečby teplom. Vankúšiky sa rýchlo a jednoducho nahrejú v mikrovlnnej rúre a po dlhú dobu potom vyžarujú príjemné prírodné teplo, čím napomáhajú uľaviť od bolestí a uvoľniť stuhnuté svalstvo. Vankúšik sa prikladá na problémové partie a bolestivé miesta, kde pôsobí svojim prírodným suchým teplom, uvoľňuje a relaxuje. Vďaka svojej výplni sa vankúšik dokonale prispôsobí Vášmu telu.

Obdĺžnikový vankúš je veľmi variabilný a je obľúbený pre aplikáciu na chrbát, končatiny, brucho a pod.

Čerešňové kôstky majú schopnosť nahriať sa do vyšších teplôt a sú schopné vyžarovať teplo dlhšiu dobu. Je možné ich jednoducho oprať.

Najjednoduchší spôsob, ako vankúš Pro Fysio nahriať, je vložiť ho do mikrovlnnej rúry na maximálne 2,5 min. pri výkone 700 W. Vankúšik možno nahrievať stále dookola tak často, ako len potrebujete.

Pre dodržanie hygieny je ideálne medzi telo klienta a vankúšik vložiť buď uterák alebo jednorazovú textíliu.

Hmotnosť: 1 kg Veľkosť: 20 cm x 40 cm x 5 cm Výplň: čerešňové kôstky Materiál: organická bavlna Nahrievanie: max. 3 min pri 600-800W, max. 2 min pri 900-1000WObľúbené produkty zákazníkov