100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Pro Fysio pás - ľánové semienka

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 24,30


Prírodné nahrievacie vankúšiky radu Pro Fysio sú určené pre masérov a odborníkmi z oblasti rehabilitácie a fyzioterapie, ktorí ich môžu zaradiť do svojich služieb ako prostriedok termálnej terapia čiže liečby teplom. Vankúšiky sa rýchlo a jednoducho nahrejú v mikrovlnnej rúre a po dlhú dobu potom vyžarujú príjemné prírodné teplo, čím napomáhajú uľaviť od bolestí a uvoľniť stuhnuté svalstvo. Vankúšik sa prikladá na problémové partie a bolestivé miesta, kde pôsobí svojim prírodným suchým teplom, uvoľňuje a relaxuje. Vďaka svojej výplni sa vankúšik dokonale prispôsobí Vášmu telu.

Vankúšik je ukončený pásom so suchým zipsom. Je možné ho použiť kdekoľvek na tele, ale najviac ho oceníte v oblasti brucha a v spodnej časti chrbta. Vďaka pásu sa môžete pri používaní pohybovať.

Ľanové semienka sú oproti čerešňovým kôstkam oveľa drobnejšie a vďaka tomu aj jemnejšie. Sú vhodné aj pre podloženie pod hlavu či iné časti tela. Ľanové semienka sa tiež lepšie prispôsobia tvarom a záhybom ľudského tela a dokonale tak prehrejú všetky problematické partie. Je potrené ich čistiť len nasucho.

Najjednoduchší spôsob, ako vankúš Pro Fysio nahriať, je vložiť ho do mikrovlnnej rúry na maximálne 2,5 min. pri výkone 700 W. Vankúšik možno nahrievať stále dookola tak často, ako len potrebujete.

Pre dodržanie hygieny je ideálne medzi telo klienta a vankúšik vložiť buď uterák alebo jednorazovú textíliu.

Hmotnosť: 1,1 kg Veľkosť: 125 cm x 21 cm Náplň: ľanové semienka Materiál: organická bavlna Nahrievanie: max. 3 min pri 600-800W, max. 2 min pri 900-1000WObľúbené produkty zákazníkov