Vážení zákazníci, všetky objednávky uskutočnené od 19.08.2019 do 01.09.2019 budú odosielané od 02.09.2019. Za porozumenie ďakujeme.

Rotačný akupresúrny disk Venus

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 17,95


Originálny masážny akupresúrny rotačný disk VENUS je vyvinutý na princípe starobylej akupresúrnej metódy. Stimuláciou akupresúrnych výstupkov dosiahnete účinnú reflexnú masáž čo pozitívne ovplyvňuje Vaše životné orgány. Výborne spevníte svaly zadku, stehien a svaly pozdĺž celej osi chrbtice.

Pravidelným cvičením s diskom VENUS docielite redukcia hmotnosti a získate štíhly pás.

Vyhľadávaný akupresúrne disk VENUS má stredne silný akupresúrne stimul a štyri magnety z každej strany. Magnety priaznivo pôsobí na prekrvenie dolných končatín; navyše pomôžu od prípadných opuchov, bolestí a zápalov. Pravidelným cvičením súčasne podporíte pozitívne prúdenie energie vo Vašom tele a získate dobrú kondíciu. Pohyb na disku má rovnaký efekt ako odbehnutie niekoľkých kilometrov.

Účinne posilníte srdcovú činnosť a dych, rozprúdite krvný i lymfatický obeh. Disk Venus s magnetmi je cvičebná pomôcka, na ktorej môže cvičiť celá rodina; je ľahký, obojstranný a ľahko prenosný.

Primer výrobku 28 cm, nosnosť 125 kg, materiál plast s magnetmiObľúbené produkty zákazníkov