Vážení zákazníci, všetky objednávky uskutočnené od 19.08.2019 do 01.09.2019 budú odosielané od 02.09.2019. Za porozumenie ďakujeme.

Fitness masážne valec 33 x 15 cm

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 19,95


Fitness masážny valec je moderná účinná pomôcka určená pre masáž tela, k posilňovaniu, pre zlepšenie stability a koordináciu pohybov. Uvoľňuje natiahnuté a stuhnuté svaly, podporuje krvný obeh. Masážny valec využijete pre zahriatie svalov a naštartovanie ich funkcií pred tréningom, behaním, jazdou na bicykli, aerobikom pod. Zároveň slúži k pretiahnutie svalov po cvičení a prispieva k ľahšiemu odplavenie toxínov z tela.

Vďaka ergonomickým výstupkom uvoľníte stuhnuté svalstvo a zároveň podporíte správne fungovanie lymfatického systému. Masážny valec môžete použiť pre preťahovanie skrátených svalov aj posilnenie oslabených svalov. Skvelý pomocník aj pri precvičovaní polôh z jogy a pilates.

Cvičenie s masážnym valcom napomáha k ľahšiemu držanie rovnováhy. Vďaka zapojeniu chrbtových a brušných svalov získate vyvážené telo a správny postoj.

Masážny valec je obľúbenou pomôckou pri rehabilitácii a rekonvalescencii po zranení. Poranené svalstvo sa cvičením rýchlejšie pripraví na opätovnú plnú záťaž.

Valec je možné zakúpit v modrej a v ružovj farbe.Obľúbené produkty zákazníkov