100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Prírodné termo vrecko PITOU

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 2,44 3,49 €


Hrejivý vankúšik PITOU je vrecko z BIO bavlny naplnené čerešňovými kôstkami. Jednoducho ho vložte na 3 minúty do mikrovlnky a tento hrejivý vankúšik bude až 45 minút vyžarovať veľmi príjemné teplo.

Hrejivý vankúšik PITOU je praktické malé vrecko naplnené čerešňovými kôstkami navrhnuté tak, aby vám mohlo robiť spoločníka na zimných prechádzkach. Ideálny pomocník ak máte často studené ruky. Je to príjemný zdroj tepla kdekoľvek ho potrebujete.

Hrejivé vankúšiky sú všestranné: uľavujú od bolesti brucha alebo chrbta, pomôžu pri menštruačných bolestiach, žalúdočných kŕčoch, odblokujú stuhnutú šiju a prehrejú zátylok pri bolestiach hlavy. Pomáhajú pri migrénach, bolestiach uší či zubov. Môžete ich používať opakovane.

Taktiež slúžia aj ako chladivý obklad. Stačí ich vložiť do mrazničky. Aj v chladnom stave si zachovávajú schopnosť dokonale sa prispôsobiť vášmu telu.

Vankúšiky je možné prať v práčke. Jedná sa o 100 % prírodný produkt, bavlna má certifikáciu DOTS a výrobný proces je certifikovaný ISO-9001.

  • Hmotnosť: 0.05 kg
  • Rozmery: 8 cm x 8 cm x 8 cm
  • Tkanina: 100% organická bavlna
  • Výplň: čerešňové kôstky
  • Nahrievanie: max 3 min pri 700-800W, 2 min pri 900-1000W


Obľúbené produkty zákazníkov