100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit

Prírodné termo vrecko AROMATICS Rozmarín

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 13,95 17,95 €


Hrejivý vankúšik AROMATICS je vrecko z BIO bavlny naplnené čerešňovými kôstkami. Jednoducho ho vložte na 3 minúty do mikrovlnky a tento hrejivý vankúšik bude až 45 minút vyžarovať veľmi príjemné teplo.

Súčasťou balenia je aromaterapeutický sprej na báze vonných olejov Rozmarín, ktorý sa nanáša na vrecko po nahriatí a pred priložením na telo. Rozmarín sa od nepamäti používa pri príznakoch stresu, napätia a únavy.

Hrejivý vankúšik je vyrobený tak, aby dokonale kopíroval oblasť krku, šije a ramien, ale je možné ho taktiež použiť na ktorúkoľvek časť tela. Využite toto blahodarné teplo pri sledovaní televízie alebo pri relaxácii po namáhavom dni.

Hrejivé vankúšiky sú všestranné: uľavujú od bolesti brucha alebo chrbta, pomôžu pri menštruačných bolestiach, žalúdočných kŕčoch, odblokujú stuhnutú šiju a prehrejú zátylok pri bolestiach hlavy. Pomáhajú pri migrénach, bolestiach uší či zubov. Môžete ich používať opakovane.

Taktiež slúžia aj ako chladivý obklad. Stačí ich vložiť do mrazničky. Aj v chladnom stave si zachovávajú schopnosť dokonale sa prispôsobiť vášmu telu.

Vankúšiky je možné prať v práčke. Jedná sa o 100 % prírodný produkt, bavlna má certifikáciu DOTS a výrobný proces je certifikovaný ISO-9001.

  • Hmotnosť: 1 kg
  • Rozmery: 13 cm x 55 cm
  • Tkanina: 100% organická bavlna
  • Výplň: čerešňové kôstky
  • Nahrievanie: max 3 min pri 700-800W, 2 min pri 900-1000W


Obľúbené produkty zákazníkov