100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Dynasit LIFE PRO

26,90 s DPH
22,23 bez DPH
Na sklade, doprava už od 1.00 €
Zvyčajne odosielame nasledovný pracovný deň.
viac info

Dynasit®LIFE PRO je ortopedický nafukovací sedák, ktorý poskytuje zdravé a aktivné sedenie. Sedenie na tomto sedáku je podobné sedeniu na fit lopte, ale s výrazne vyšším komfortom a bezpečnosťou. Nemusíte sa obávať zošmyknutia, pádu a zranenia. Sedenie na Dynasit LIFE PRO je navíc tiché, což umožňuje efektívne pracovat. Tento luxusnejší model má spodnú vrstvu z air mesh textilie s lepším protišmykovým účinkom na textilné stoličky. Perforovaný vzor air mesh textilie zajišťuje lepší prúd vzduchu a cirkuláciu v spodnej časti sedáka. Dynasit®LIFE PRO môžete používať aj obrátene, aby ste mali elegantnú čiernu alebo antracitovú verziu dynamického sedáka s výborným odvetraním sedacej plochy.

Všetky sedáky Dynasit sú schválené ako zdravotnícke pomôcky Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (ŠUKL). Aktívne sedenie na tomto sedáku aktivuje brušné a chrbtové svaly, pomáha pri bolestiach chrbta a problémoch s pohybovým aparátom. Stimuluje tiež cirkuláciu krvi a zvyšuje mentálnu a psychickú koncentráciu. Buďte aktívni a nechajte pracovať svoje svaly aj počas sedenia na Dynasit®LIFE PRO.

Kontraindikácie: Dynasit nie je vhodný pre osoby s akútnymi zápalovými ochoreniami pohybového a nervového systému, pretože môže zvýšiť bolesť a zhoršiť stav. Taktiež by sa nemal používať pri závratoch, nezahojených zlomeninách kostrče, chrbtice alebo panvy.

Návod na použitie: Dynamickú podložku Dynasit položte na sedadlo stoličky spodnou plochou, kde sa nachádza ventil, tak, aby jej vykrojená časť smerovala ku kolenám alebo opačným smerom v závislosti od toho, čo je pre užívateľa pohodlnejšie. Ak chcete využívať Dynasit na podporu zdravého sedenia, na začiatku sedte na mierno nafúkanom vankúši iba 5-10 minút a opakujte túto aktivitu 3-5 krát denne. Intenzitu sedenia môžete regulovať objemom vzduchu vo vankúši. Sadnite si na približne 2/3 sedacej plochy vankúša a mierne rozkročte dolné končatiny. Odporúča sa, aby ste mali chodidlá celou plochou opreté o zem. Sedte uvoľnene a nebráňte sa meniť polohy. Neodraďte sa, ak cítite miernu bolesť v krížovej oblasti, pretože to je pozitívna reakcia - iba svaly, ktoré nie sú zvyknuté na posilňovanie, sa unavujú.

Ošetrovanie a údržba: Vankúš neperte v práčke! Sedacia časť sa dá ľahko čistiť kefkou a mydlom. Nešijte nič na vankúš! Môže to poškodiť nafukovaciu časť vankúša. Dávajte si pozor na ostré predmety. Vankúš používajte pri teplotách prostredia od 8 do 40°C.

Dodatočné parametre:

 • Kategória: Ortopedický vankúš Dynasit LIFE PRO
 • Záruka: 2 roky
 • Hmotnosť: 0.2 kg
 • Rozmer: 400x350x10 mm
 • Maximálna nosnosť: 120 kg
 • Slovenský výrobok: Áno
 • Možnosť vlastnej potlače: Áno
 • Miesto použitia: Interiér / Exteriér
 • Typ poťahu: Nesnímateľný
 • Materiálové zloženie: Vrchná látka -100% PES, Termoizolačná vrstva - polyuretánová pena, Nafukovacia vložka - 100% PVC
 • Rozmer balenia: 380x205x30 mm


Súvisiace produkty