100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Dynasit LIFE PLUS

Bolesti chrbta a krku? Stuhnuté svalstvo a časté seknutia? Problémy s platničkami a chrbticou? Ortopedický vankúš na aktívne dynamické sedenie Dynasit® LIFE PLUS je nafukovací zdravotný sedák, s ktorým sedíte zdravo. Sedenie na Dynasit® LIFE PLUS je podobné ako sedenie na fit lopte avšak výrazne príjemnejšie a bezpečnejšie. Nehrozí vám zošmyknutie, pád a zranenie. Navyše aktívne sedenie na sedáku Dynasit je nerušivé, takže Vám umožňuje efektívne pracovať.

Dynasit® LIFE PLUS je nadstavbová verzia Dynasit® LIFE. V sedáku je integrovaná ďalšia nafukovacia komora. Sofistikovaný dvojkomorový nafukovací systém umožňuje sedenie s ešte intenzívnejšou dynamikou ako pri modele Dynasit LIFE.

Všetky sedáky Dynasit sú schválené zdravotnícke pomôcky Štátnym ústavom pre kontrolu liečív (ŠUKL). Sedením na tomto zdravotníckom sedáku sedíte zdravo a aktívne. Zdravé sedenie aktivuje brušné a chrbtové svaly a výrazne pomáha pri bolestiach chrbta a problémoch s kostrovým aparátom. Dynamické sedenie aktivuje cirkuláciu krvi, podporuje lepšie okysličovanie tkanivových buniek a zvyšuje mentálnu a psychickú koncentráciu. Buďte aktívni a nechajte pracovať svoje svaly aj počas sedenia.