100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zadarmo od 80 €

Dynasit COMFORT PRO

Bolesti kostrče? Problémy s hemoroidmi?

Ortopedický vankúš na sedenie Dynasit® COMFORT PRO je nafukovací zdravotný sedák so špeciálnou pridanou úpravou pre ľudí so zdravotnými problémami kostrče a hemoroidmi. Dynasit COMFORT PRO je určený pre všetkých, ktorým sedenie spôsobuje bolesť a diskomfort. Špeciálna úprava s ergonomickým výsekom zabezpečuje komfortné sedenie bez neznesiteľných bolestí aj pri spomenutých problémoch.

PRO verzia je nadstavba ortopedického vankúša na sedenie COMFORT a vyznačuje sa hlavne inou materiálovou štruktúrou, ktorá robí sedák robustnejším a stabilnejším. COMFORT PRO má na spodnej strane pridané bodové výbežky, ktoré zabezpečujú protišmykovosť na hladkých povrchoch. Sedák je možné otočiť a bodové výbežky využiť na jemnú masáž počas dynamiky sedenia. Sedenie s masážnym účinkom ešte viac prekrvuje tkanivá a prispieva tým k predchádzaniu tvorby celulitídy, čo ocenia najmä dámy. Ergonomický výsek vo verzii PRO umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a odvetrávanie, čím sa znižuje potenie aj ak sa rozhodnete sedieť ešte dynamickejšie a ešte aktívnejšie.

Nafukovanie a regulovanie intenzity dynamiky sedenia sa vykonáva prostredníctvom mini pumpy, ktorá sa dodáva so sedákom. Dynasit® COMFORT PRO si zachováva všetkých 6 základných zdravotných účinkov dynamického aktívneho sedenia