100% garancia originálnych výrobkov SM Systém, Blackroll a Dynasit
Obchod /  Akcie

Masážna cvičebná obruč Hula Hoop Health

Dostupnosť: Na sklade
Cena: 14,95 16,86 €


Masážna cvičebná obruč Hula Hoop Health je veľkým prínosom pre celkovú kondíciu a radosť z pohybu. Na jej vnútornej strane je 77 masážnych prvkov. Pravidelným cvičením, najlepšie v skupine, máte možnosť zlepšiť Vašu postavu, zdokonaliť obehový systém, posilniť srdce, dýchanie a veľmi rýchlo zbaviť telo nadbytočných tukových zásob.

Cvičením s obručou Hula Hoop Health zbavíte Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy, posilníte svaly celej chrbtice a prispejete dobrému tráveniu i vyprázdňovaniu.

Pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, krížov a celej oblasti chrbtice. Masážne prvky obruče Hula Hoop Health pôsobia na svalstvo a na akupresúrne body Vášho tela podobne ako prsty maséra. Pôsobenie masážnej obruče Hula Hoop Health odbúrava nadbytočný tuk v oblasti pásu, spevňuje svalstvo a aktivuje krvný obeh, čím Vám napomáha si udržať štíhlu a krásnu postavu.

Zaujímavým faktom je certifikácia výrobku KOTRA Seal of Excellence. KOTRA (Korea Trade Promotion Corporation – štátna agentúra Južnej Kórei podporujúca obchod v krajine) certifikujete výrobky splňujúce tri kritéria – kvalita, technologická vyspelosť a dôveryhodnosť firmy – čím umožňuje zahraničným spoločnostiam ľahší vstup na kórejsky trh a vytvára dôveru obyvateľstva v ochrannú známku KOTRA Seal of Excellence. (zdroj: https://en.wikipedia.org/wiki/KOTRA)

Priemer výrobku 105 cm, hmotnosť 950 gObľúbené produkty zákazníkov